Trainers

Onze trainers

Wilt u in contact komen met één van onze trainers?

Of bent u benieuwd welke teams onze trainers les geven?

Hieronder treft u ze allemaal aan.

Baanatletiek

Pupillen

Coördinator: Arjan Elferink, 06-19027838, arjan.elferink@gmail.com.

Trainers:

Arjan Elferink, trainingscoördinator Pupillen, 06-19027838, arjan.elferink@gmail.com;

Charlotte Eefting;

Jan-Marc Nieuwenkamp, 06-50969983, jmnieuwenkamp@gmail.com;

Jorien Wassenburg;

Jornt Visser;

Leeloo Brinkman;

Lianne Faber;

Matthijs Spijker, 06-52088499, matthijs.spijker@gmail.com;

Owen Smidt;

Xander Feijen;

.

Junioren

Coördinator: <vacant>

Trainers:

Denise Hovenkamp, 06-42441605, denise_x_86@hotmail.com;

Erik Groot, 06-18613844, erikgroot@online.nl;

Joram van Leeuwen;

Leonie Nijstadt, 06-42165428, leonieenijstadt@live.nl;

Martijn Langen, 06-40433001, martijnlangen@gmail.com;

Mike Meijer;

Nikki van Schaik, 06-50205002, c.vanschaik@gmail.com;

René Dhoré, 06-36190233, r.dhore@home.nl;

Sanne Scheltes;

Mila trainer:

Adriaan Kesting, 06 46 35 51 35, adriaankesting@ziggo.nl;

.

Lopen (hardlopen, trimgroep en wandel)

Coördinator: Willem van der Woude, 06-10165258, wjvanderwoude@home.nl;

Trainers:

Babs van Essen, hardlopen, babsvanessen@home.nl;

Chris Hummel, trimgroep, 06-83607809, chrishummel@kpnmail.nl;

Eelje Dijk, marathongroep, (geen telnr.), ef.dijk@live.nl;

Egbert Eising, wandel, 0592-354666, egbert.eising@yahoo.nl;

Frits Steenhuisen, trimgroep, 0592-375403, f.steenhuisen@home.nl;

Iemkje Zwart, trimgroep en wandel, 0592-344371, iemkje.zwart@kpnmail.nl;

Jan de Jong, wandel, Fitness Walking, 06-20970134, j.dejong56@home.nl;

Marc van der Valk, loopgroep 2, 06-14025206, mwpvdvalk@gmail.com;

Robert Beute, loopgroep 1, 0592-301833, roma75@ziggo.nl;

Wildrik Hoeksema, loopgroep 2, 0592-414205, wildrikhoeksema@hotmail.com;

Willem van der Woude, coördinator Lopen, trimgroep en wandel, 06-10165258, wjvanderwoude@home.nl;

.

RaceRunning

Coördinator: Harry Jan Keizer, 06-51570648, harryjankeizer@icloud.com;